Farní den 2015

FARNÍ DEN 2015

V minulých dvou letech se naše farnost jednou ročně setkala na farním dnu, a protože setkání to bylo opravdu příjemné, s radostí jsme ho letos - můžeme říct, již tradičně - zopakovali první zářijovou neděli.

Pochutnali jsme si na grilovaném mase i špekáčcích a každý z farníků přispěl do společné tabule i saláty, buchtami a dalšími dobrotami. Došlo tedy i na výměnu receptů a kromě příjemné zábavy pobavilo jistě nejen děti i kouzelnické vystoupení o. Adriána. Děti se zúčastnily také hry o poklad a i když nám letos počasí příliš nepřálo, panovala výborná nálada.

Velké díky patří všem, kdo čímkoliv přispěli do společné tabule, za dobrou náladou a pomoc při přípravě a úklidu.

Těšíme se opět za rok na dalším farním dnu... nebo už tuto neděli na sv. liturgii.